مقاومت حلقوی لوله کاروگیت.

فشار حلقوی لوله کاروگیت یا مقاومت حلقوی لوله، پارامتری است که بیان می کند لوله های پلی اتیلن کاروگیت تا چه حد در برابر فشارهای خارجی مقاومت می کنند. فشار حلقوی لوله کاروگیت بر حسب واحد کیلونیوتن بر متر مربع (KN/M2) اندازه گیری می شود. طبق تعریف، فشار حلقوی عبارت است از میزان فشاری (کیلونیوتن) که بر واحد سطح لوله (متر مربع) وارد می شود.

به طور کلی لوله های کاروگیت، نوعی از لوله های پلی اتیلن هستند که ساختار حلقوی دارند. این لوله ها برای کاربردهای انتقال آب و فاضلاب و سیستم های آبرسانی کشاورزی، شهری و روستایی گزینه بسیار مناسبی هستند. طبق توضیحاتی که درباره فشار حلقوی لوله کاروگیت گفته شد، این لوله ها برای نصب در شبکه های دفنی و غیر دفنی طراحی شده اند و حداکثر فشاری که می توانند تحمل کنند، ۱٫۵ بار است.

علی رغم مقاومت فشاری بالا، لوله های کاروگیت نسبت به لوله های پلی اتیلن تک جداره وزن کمی دارند. فشار حلقوی لوله کاروگیت، زمانی معنا پیدا می کند که تمام ساختار لوله کاروگیت از مواد اولیه پلی اتیلن یکسان و از نوع PE80 تهیه شده باشد. در تولید لوله کاروگیت، به هیچ عنوان نباید از مواد بازیافتی به عنوان ماده افزودنی به مواد اولیه لوله کاروگیت استفاده کرد.

 

مجموعه لوله پلی اتیلن تهران پلاستیک شمس با کادر فنی و مجرب  ، ارائه کننده مشاوره شما مخاطبان گرامی قبل خرید می باشد با ما تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۰

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۲

۰۹۱۲۶۳۶۳۵۱۳