لوله پلی اتیلن کابلی

 لوله پلی اتیلن کابلی:

 

به منظور جلوگیری از نفوذ آب و با توجه به این که آب رسانای برق میباشدوبرای ایمنی از تولید های پلی اتیلن و  برای غلاف کابل هی برق و کابل های فیبر نوری بسیار استفاده می شود لوله های پلی اتیلن به دلیل انعطاف پذیری وطول عمر بالا عایقی بسیار مناسب برای  برای کابل های برق میباشد .

 از کاربردهای مهم لوله های پلی اتیلن در کاورینگ کابل ها می باشد لوله های پلی اتیلن کابلی در اندازه های متفاوت و ضخامت وکلفتی مورد نیاز قابل تولید است .این لوله ها از نظر عایق بودن در برابر الکتریسیته و جریانهای هادی در دنیای امروزه از استقبال زیادی برخوردار و داوطلبان زیادی دارند و از نظر اقتصادی یکی از مناسبترین گزینه های اجرای خطوط برق و فیبرهای نوری به شمار می روند.
لوله های پلی اتیلن کابلی جهت روکش (غلاف) ،کابل های برق، کابل های مخابراتی ، فیبر های نوری و... مورد استفاده قرار می گیرد.
لوله پلی اتیلن کابل عموما" بصورت کلافی وبا فشار کاری 6 بار عرضه می گردد. البته با توجه به نیاز خریداران به صورت شاخه ای وبا فشار کاری دیگر نیز تولید وعرضه می شود.
انعطاف پذیری ( قابلیت رول شدن ) مقاومت وسبکی از دیگر خصوصیت های لوله های پلی اتیلن برقی می باشد.که کاربرد آن ها درجهت غلاف کابلها روز افزون میکند. همچنین لوله های پلی اتیلن به دلیل اینکه به صورت کلاف های 100 متری و200متری عرضه میگردند باعث می شود که نیازی بسیارکمی به اتصال باشد و خود این مسئله باعث بالا رفتن سرعت اجرای کار و کاهش قابل ملاحظه هزینه ها و به صرفه شدن آن می شود.

مجموعه لوله پلی اتیلن تهران پلاستیک شمس با کادر فنی و مجرب  ، ارائه کننده مشاوره شما مخاطبان گرامی قبل خرید می باشد با ما تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۰

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۲

۰۹۱۲۶۳۶۳۵۱۳