کاورینگ کابل

یکی از مصارف پر کاربردی که از لوله های پلی اتیلن، یا اتصالات پلی اتیلنی، و حتی محصولات PVC صورت می گیرد این است که از این محصولات در پوشش دهی یا اصطلاحا کاورینگ کابل های برق و مخابرات استفاده می شود که مزایای عمده ای دارد. کاورینگ این کابل های مهم در واقع این امکان را به کارفرما ها می دهد که در کمترین زمان با افزایش سرعت اجرای پروژه، سازه ها نصب و راه اندازی بشوند.
همانطور که دیده اید و در قسمت های قبلی توضیح داده ایم، لوله های پلی اتیلن دارای ویژگی های خاصی هستند که می توانید از آن ها با اطمینان خاطر برای کاورینگ استفادده کرد. البته بیشتر در پروژه های کوچک و صنعتی از این روش پوشش دهی و کاورینگ استفاده می کنند. علاوه بر این ویژگی ها مزایای لوله پلی اتیلن به لوله های آهنی هم می تواند راه گشای بسیاری از انتخاب های شما باشد
از جمله ویژگی های این لوله ها این است که در مقابل خوردگی مقاومت زیادی دارد و مواد شیمیایی هم نمی تواند روی آن ها تاثیر منفی بگذارد. طول عمر این لوله ها و یا همان کاور ها باعث شده که عملیات کاورینگ به خوبی صورت بگیرد و از طرف کارفر ما ها و مجریان استقبال خوبی بشود.
بیشترین اهمیت این کاورینگ ها همانطور که از نامشان پیداست پوشش دهی سیم ها و کابل ها از اتصالات و … هنگام قرار گیری در نور آفتاب و یا باران و حتی در معرض مواد مخرب است.

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن

مجموعه لوله پلی اتیلن تهران پلاستیک شمس با کادر فنی و مجرب  ، ارائه کننده مشاوره شما مخاطبان گرامی قبل خرید می باشد با ما تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۰

۰۲۱۶۶۲۵۹۵۴۲

۰۹۱۲۶۳۶۳۵۱۳